סוליד

הלוואה לכל מטרה חוץ בנקאית

הלוואה לכל מטרה חוץ בנקאית ניתנת בנסיבות שונות, ובעיקר, כאשר הלווה לא רוצה או לא יכול לקבל אותה בבנק. הסיבות לסירוב מבחינת הבנק הן בעיקר כלכליות ויכולות לנבוע מחוסר בטוחות להציע, ממצב כלכלי קשה של הלווה ועוד. הסיבה לנטילתה מתוך רצון הוא ביכולת להשיגה בעלות נמוכה יותר. קיימים מוסדות פיננסיים חוץ בנקאיים מוסדיים ופרטיים הנותנים הלוואות בתנאים שונים. ניתן לקבל סיוע וייעוץ במצבים אלו מיועצי חברת Solid – פיננסים ומשכנתאות.

הלוואה לכל מטרה חוץ בנקאית – נדרשת התנהלות זהירה

 הלוואות חוץ בנקאיות במצב בו הלווה לחוץ כלכלית ופיננסית עלולות להיות יקרות. הכלל הוא, שככל שרמת הסיכון של מספק ההלוואה עולה, כך עלויות ההלוואות גבוהות. מקרים כאלו הם כאשר בעל עסק מצוי במצב בו העסק אינו מרוויח טוב והדבר ניכר, בין היתר, בתזרים המזומנים שלו, בחריגה מהאשראי ועוד. נטילת הלוואה חוץ בנקאית אפשרית אבל כדאי לשקול נטילתה בזהירות ואגב סיוע של יועץ מומחה בתחום. כך, גם במקרים של משקי בית המגיעים למצב כלכלי קשה בגלל עודף הוצאות על הכנסות. הלוואה יכולה להינתן גם בנסיבות אחרות. גופים פיננסיים כמו חברות ביטוח, קרנות פנסיה והשתלמות ועוד מנהלים תכניות ומוצרים פיננסיים של לקוחות רבים – ניתן לקבל אצלן הלוואות אשר במסגרתן הסכומים הצבורים משמשים כבטוחות. בתנאים כאלו רמת הסיכון של המוסדות אפסית, ולכן, הריביות המוצעות על ידן נמוכות משמעותית מאלו הניתנות על ידי הבנקים. במקרים רבים, גם הריביות המשולמות על החסכונות עצמם גבוהות מריביות הפריים הנגבות (כאשר אין משבר כלכלי). ולכן, כדאי לעשות את המהלך גם מבחינת החישובים הנומינאליים.

יועץ כלכלי מלווה

יועץ כלכלי מטעם חברת Solid – פיננסים ומשכנתאות מכיר את השוק לעומק. קיימות הלוואות צמודות למטבע זר או לסל מטבעות, אחרות פופולאריות שהן שקליות בריבית קבועה, משתנה, בריבית פריים ועוד. הוא יבחר מבין כל אלו את הנוחות והמתאימות ביותר ללקוח. ייעוץ כזה יכול להתבטא בחיסכון כספי רב.

 

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים פופולארים

מוצרים אחרונים

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

פוסטים קשורים

יוגה צחוק זאת לא קומדיה

יונית פינשטיין JOY – לבחור בשמחה מספרת לנו על דרך חיים שהגה רופא, שהצליחה להיות תרופה טבעית, ריפוי עצמי, עבורה

מהם יחסי ציבור בדיגיטל?

הפוקוס ביחסי ציבור בדיגיטל יהיה, בשיתוף תוכן של הלקוחות שלנו, או תוכן שלנו באתרים שהם אתרי תוכן רלוונטים.

המסע אל האושר

זהו חיפוש תמידי של כולם חיפוש חובק יבשות ותקופות, חיפוש של גברים ונשים ללא הבדל צבע דת או יבשת, כולם מחפשים את האושר את השמחה והשלמות, מהו אושר? האם אושר הוא רגעי, תוצר של תוצאה מסויימת, האם אושר קצוב לו לאדם, או לחלופין האושר תלוי במה שבן הזוג או בת הזוג מעניקים, או ההורים או הילדים, האם האושר הוא תוצאה של הצלחות כאלה או אחרות, בשלב זה עולות הרבה שאלות, והתשובה לא תמיד ברורה

הזמנה לתקשור אישי

מי בזבז לאורך השנים כסף רב ותלה תקוות שווא על כל מיני “נבואות” והבטחות כמו:  הבן שלך יתחתן בשנה הקרובה, או הבת שלך תכנס להיריון תוך 3 חודשים, או המחלה תעלם אם רק תתלבשי צנוע, או אם תבלעי את התרופה הזאת (שהתבררה כסוכריות מנטה) ועוד עוד…. מפחי נפש כאלה…?

עקבו אחרינו

ssl

מנוע עסקים באונליין – פורטל עסקים באונליין – אינדקס עסקים באונליין – אינדקס עסקים בזום – אינדקס עסקים – פורטל עסקים

© 2021 כל הזכויות שמורות ל- Zpi.co.il | האתר נבנה ע”י אורן גבעוני

המוצר/ תוכן פוגעני?

אם ברצונכם לדווח להנהלת האתר על בעל עסק/ מוצר או תוכן זה אנא מלאו את הטופס הבא: