e33

הלוואה לעסק חדש

הלוואה לעסק חדש נדרשת בנסיבות שונות, ובעיקר, כאשר אין אופציה להביא הון אישי. בכל עסק חדש יש להשקיע כספים ראשוניים, ובנוסף, לשמור רזרבות לתקופה הראשונה לפעילותו. ניתן לקבל הלוואות מבנקים, מחברות ביטוח

הלוואה לעסק חדש נדרשת בנסיבות שונות, ובעיקר, כאשר אין אופציה להביא הון אישי. בכל עסק חדש יש להשקיע כספים ראשוניים, ובנוסף, לשמור רזרבות לתקופה הראשונה לפעילותו. ניתן לקבל הלוואות מבנקים, מחברות ביטוחסוליד ואשראי וממוסדות חוץ בנקאיים אחרים. גם גופים פרטיים בשוק ההון מספקים הלוואות לכל מטרה כולל למטרה זאת. יועצי חברת Solid – פיננסים ומשכנתאות יכולים לסייע בייעוץ להשגת המימון הנ”ל.

הלוואה לעסק חדש – באיזה סוג לבחור?

  • הלוואה לעסק חדש ניתן לקבל בתנאים ובמסלולים שונים, כאשר חלקן מעניקות למשל החזר חודשי שמורכב מסכום מהקרן בצירוף הריבית. יש שקליות בריבית פריים, קבועה או משתנה, אחרות הינן צמודות מט”ח לסוגיו ועוד. הכלל הוא, שככל שהן ניתנות לטווח ארוך יותר, כן, הריביות עליהן גבוהות בגלל רמת הסיכון שהבנק נוטל על עצמו. כמו כן, פריסה ארוכה משמעותה החזרי כספים חודשיים נמוכים המאפשרים גמישות כלכלית רחבה יותר.
  • דוגמא להלוואה היא גרייס, שהיא מעין הלוואה בה הקרן עומדת. היא נקבעת, לרוב, ל-3 שנים ומדי חודש משולמת הריבית בלבד. בתום התקופה ניתן להחזיר את הקרן, או להאריך אותה לתקופה נוספת. זוהי הלוואה נוחה מבחינת ההוצאה החודשית הנמוכה המקלה על תזרים המזומנים.
  • מוסדות פיננסיים יכולים לבקש בטחונות להלוואות או לתת אותן בלעדיהם. בסכומים הגבוהים שבהן הם ירצו לשעבד תכניות חיסכון, קרנות השתלמות, פנסיות ואפילו נכסים. במקרים כאלו כאשר מצמידים להם בטוחות טובות ניתן להתמקח ולבקש ריביות נמוכות מאחר ומרכיב החוסר ודאות מבחינתם לא קיים.
  • גופים פיננסיים מספקים הלוואות בתנאים טובים ללקוחות המחזיקים אצלם סכומי כסף בתכניות שונות. כאשר השוק הפיננסי יציב כדאי, לרוב, לנצלם כי הריבית המשולמת עבור ההלוואות נמוכה מהריבית הניתנת לחסכונות עצמם, ולכן, מבחינה נומינאלית כדאי לנהוג כך. יש חשיבות לבחירת הסכום הנדרש כדי לא ליצור מצב שהוא גבוה או נמוך מדי. ניתן לקבל אומדנים לאחר הכנת תכנית עסקית הנדרשת לקראת כל הקמת עסק. התכנית מספקת תמונת מצב כלכלית וכספית. היא מבהירה מה רמת ההוצאות עבור הקמaת העסק, שיפוץ המקום, רכישת ציוד וחומרי גלם, פרסום ושיווק ועוד.

יועץ כלכלי

מומלץ מאוד לקבל ייעוץ ממומחי חברת Solid – פיננסים ומשכנתאות אשר מכירים את שוק ההלוואות לעומק. הם מחוברים לגופים פיננסיים המספקים אותן ויודעים לבחור מתוך ההיצע את אלו המתאימות ביותר מבחינת העלויות ועוד. הם יבחרו בהלוואות גמישות שניתן לחסל במיידית, למחזר ועוד. כל חיסכון כספי יסייע ליזם לפתח את העסק.

Solid – פיננסים ומשכנתאות

פורטל עסקים באונליין ZPI.CO.IL

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים פופולארים

מוצרים אחרונים

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

פוסטים קשורים

יוגה צחוק זאת לא קומדיה

יונית פינשטיין JOY – לבחור בשמחה מספרת לנו על דרך חיים שהגה רופא, שהצליחה להיות תרופה טבעית, ריפוי עצמי, עבורה

מהם יחסי ציבור בדיגיטל?

הפוקוס ביחסי ציבור בדיגיטל יהיה, בשיתוף תוכן של הלקוחות שלנו, או תוכן שלנו באתרים שהם אתרי תוכן רלוונטים.

המסע אל האושר

זהו חיפוש תמידי של כולם חיפוש חובק יבשות ותקופות, חיפוש של גברים ונשים ללא הבדל צבע דת או יבשת, כולם מחפשים את האושר את השמחה והשלמות, מהו אושר? האם אושר הוא רגעי, תוצר של תוצאה מסויימת, האם אושר קצוב לו לאדם, או לחלופין האושר תלוי במה שבן הזוג או בת הזוג מעניקים, או ההורים או הילדים, האם האושר הוא תוצאה של הצלחות כאלה או אחרות, בשלב זה עולות הרבה שאלות, והתשובה לא תמיד ברורה

הזמנה לתקשור אישי

מי בזבז לאורך השנים כסף רב ותלה תקוות שווא על כל מיני “נבואות” והבטחות כמו:  הבן שלך יתחתן בשנה הקרובה, או הבת שלך תכנס להיריון תוך 3 חודשים, או המחלה תעלם אם רק תתלבשי צנוע, או אם תבלעי את התרופה הזאת (שהתבררה כסוכריות מנטה) ועוד עוד…. מפחי נפש כאלה…?

עקבו אחרינו

ssl

מנוע עסקים באונליין – פורטל עסקים באונליין – אינדקס עסקים באונליין – אינדקס עסקים בזום – אינדקס עסקים – פורטל עסקים

© 2021 כל הזכויות שמורות ל- Zpi.co.il | האתר נבנה ע”י אורן גבעוני

המוצר/ תוכן פוגעני?

אם ברצונכם לדווח להנהלת האתר על בעל עסק/ מוצר או תוכן זה אנא מלאו את הטופס הבא: