conclusion-of-the-contract-3100578_1280.jpg

יועץ משכנתאות מומלץ

סולידיועץ משכנתאות מומלץ מתמחה בבחירת והתאמת המשכנתא הרצויה ללקוח. היא נדרשת לצורך השלמת רכישת הדירה וניתן למצוא מבחר גדול של  היצע בתחום. היועץ מכיר את התחום ואת מרבית הגופים הפיננסיים הפועלים  והמציעים מספר מסלולים בתנאים שונים. הבחירה וההתלבטות של הלווים, לרוב, קשות. מומלץ לקבל ייעוץ ממומחי חברת Solid – פיננסים ומשכנתאות, בעלי הניסיון בתחום.

יועץ משכנתאות מומלץ – יעוץ וליווי מקצועי

 רכישת דירה חייבת להיעשות עם תכנון פיננסי מסודר. בכל עסקה כזאת מדובר על סכומים גבוהים אותם צריך לשלם בפרקי זמן קצרים, יחסית, ומשום כך, יש לדאוג שכל הסכום יהיה ניתן להשגה כדי להוציאה אל הפועל. לטובת הרכישה ניתן להביא הון עצמי, הון מקרובי משפחה או של הורים, כמו גם כספי משכנתאות והלוואות. מומלץ מאוד להיעזר בשירותי יועץ משכנתאות מומלץ אשר יכול להסביר ללווה את כל התהליך מול הגורם הפיננסי נותן ההלוואה. הוא, כמובן, יכול גם לבצע את הבדיקות הנדרשות המובילות לבחירת הבנק או המוסד החוץ בנקאי המספק את תנאי ההלוואה הטובים ביותר. במקביל הוא יבחן את הזכאות של הלווה. ידוע כי יש קריטריונים שונים המוכתבים על ידי משרד האוצר. לרוכשי דירה ראשונה ניתנת משכנתא בגובה של עד 75% מערך הנכס. למשפרי דיור שיש בידם דירה אחת אותה הם רוצים להחליף – בגובה של עד 70%, ולרוכשי דירה שנייה בגובה של עד 50%. הסכום הסופי של ההלוואה נקבע על פי המצב הכלכלי של הלווים. הם נדרשים להביא מהבנק דפי תזרים מזומנים. בנוסף, נבדקת רמת ההשתכרות החודשית שלהם כדי לוודא שהם יכולים לעמוד בנטל ההחזר החודשי. כן, יש צורך בהערכת שמאי עדכנית לנכס ועוד. הדירה משועבדת לטובת המשכנתא ונכתבת הערה מתאימה בנסח הטאבו שלה.  לאחר האישור מוקמת ההלוואה ונחתם הסכם. יועץ משכנתאות פרטי יבחר מסלול מתאים ללקוח. הכלל הוא שככל שההלוואה הינה לטווח ארוך, כך, ההחזר החודשי קטן אבל הריבית גבוהה יותר. בנוסף, הוא יציע משכנתא גמישה שניתן לגרור אותה, לחסלה טרם המועד, למחזרה וכדומה. כל האלמנטים הללו מסייעים בחיסכון כספי ובהתנהלות עתידית גמישה.

ייעוץ מקצועי

נושא הייעוץ חשוב מאוד ומתחשב במיוחד במצבו הכלכלי של הלווה. הערכות שאינן נכונות לגבי הסכום הראשוני ותנאי ההחזרה יכולים ליצור מצב של נטילת סכום גבוה מדי או חוסר יכולת לעמוד בהחזר וחבל. יועצי Solid – פיננסים ומשכנתאות יכולים לספק שירות מקיף כולל טיפול מול הבנק.

 

בשיתוף סוליד-פיננסים ומשכנתאות
פורטל העסקים באונליין ZPI.CO.IL

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים פופולארים

מוצרים אחרונים

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

פוסטים קשורים

יוגה צחוק זאת לא קומדיה

יונית פינשטיין JOY – לבחור בשמחה מספרת לנו על דרך חיים שהגה רופא, שהצליחה להיות תרופה טבעית, ריפוי עצמי, עבורה

מהם יחסי ציבור בדיגיטל?

הפוקוס ביחסי ציבור בדיגיטל יהיה, בשיתוף תוכן של הלקוחות שלנו, או תוכן שלנו באתרים שהם אתרי תוכן רלוונטים.

המסע אל האושר

זהו חיפוש תמידי של כולם חיפוש חובק יבשות ותקופות, חיפוש של גברים ונשים ללא הבדל צבע דת או יבשת, כולם מחפשים את האושר את השמחה והשלמות, מהו אושר? האם אושר הוא רגעי, תוצר של תוצאה מסויימת, האם אושר קצוב לו לאדם, או לחלופין האושר תלוי במה שבן הזוג או בת הזוג מעניקים, או ההורים או הילדים, האם האושר הוא תוצאה של הצלחות כאלה או אחרות, בשלב זה עולות הרבה שאלות, והתשובה לא תמיד ברורה

הזמנה לתקשור אישי

מי בזבז לאורך השנים כסף רב ותלה תקוות שווא על כל מיני “נבואות” והבטחות כמו:  הבן שלך יתחתן בשנה הקרובה, או הבת שלך תכנס להיריון תוך 3 חודשים, או המחלה תעלם אם רק תתלבשי צנוע, או אם תבלעי את התרופה הזאת (שהתבררה כסוכריות מנטה) ועוד עוד…. מפחי נפש כאלה…?

עקבו אחרינו

ssl

מנוע עסקים באונליין – פורטל עסקים באונליין – אינדקס עסקים באונליין – אינדקס עסקים בזום – אינדקס עסקים – פורטל עסקים

© 2021 כל הזכויות שמורות ל- Zpi.co.il | האתר נבנה ע”י אורן גבעוני

המוצר/ תוכן פוגעני?

אם ברצונכם לדווח להנהלת האתר על בעל עסק/ מוצר או תוכן זה אנא מלאו את הטופס הבא: