בר סטאר סדנאות

בר סטאר – “לנצח את אבא”

שלום נולדתי בשם ברוריה. היום אני בר. בת ,35, נשואה ואם לילדה מקסימה. עד לא מזמן עבדתי בניהול אדמיניסטרציה ורווחה בחברות היי טייק שונות, בהם: 'בטר-פלייס', 'ורוניס', 'אקסלייט-מדיה' ועוד . אז הבשיל בי הצורך לצאת מהארון, ומתוך הבנה שהחשיפה לא תהיה תהליך פשוט עבורי.

שלום נולדתי בשם ברוריה. היום אני בר. בת ,35, נשואה ואם לילדה מקסימה. עד לא מזמן עבדתי בניהול אדמיניסטרציה ורווחה בחברות היי טייק שונות, בהם: ‘בטר-פלייס’, ‘ורוניס’, ‘אקסלייט-מדיה’ ועוד . אז הבשיל בי הצורך לצאת מהארון, ומתוך הבנה שהחשיפה לא תהיה תהליך פשוט עבורי. אך הבנתי שיש בתוכי את הכלים לתרום לחברה. – לרוע מזלי נולדתי למשפחה בה האב הוא טיפוס אלים, ונחשב על פי כל הקריטריונים לאבא מכה. הוא ישב בכלא על אלימות במשפחה ועל מעשים מגונים שביצע בעיקר בי! אני זוכרת שמשחר ילדותי ניסיתי לשכנע את אמא לקחת אותנו ולברוח מהגיהינום גדוש האימה שחיינו בו. כשהייתי כבר בת 10, שירותי הרווחה נכנסו לתמונה, לאחר פנייתה של אמי. מבית הספר ובית ילדותי הועברנו למקלט לנשים מוכות. אחרי כשנה עזבנו את המעון. מצאנו דירה בהרצליה, ועם שחרורו של אבא מהכלא, העובדים הסוציאלים, מסיבות שברורות רק להם, ניסו לאחד את המשפחה מחדש. אז, כשהייתי בת 12, החלטתי את שתי ההחלטות החשובות בחיי. אותן אלו שאפשרו לי להתחיל במסע הלא קל, שעברתי במשך שנים רבות ולנצח אותו. אשמח להגיע עד אליכם ולשתף אתכם בתובנות, בדרך המאתגרת והבלתי סלולה מטירוף לשפיות, מתהומות החיים לעוצמתם. ובתהליך שיקומי המאתגר ויוצא דופן. להרצאה שלי קוראים “לנצח את אבא”, למרות שבעיניי ניצחתי את החיים. ההרצאה מאוד מבוקשת ואני מופיעה בהזדמנויות שונות בפני קהל מזדמן, סגל מקצועי, חברות ואירגונים שונים, ובעידן זה גם בחוגי בית מצומצים. (במסגרת זו הופעתי, גם בפני נציבות השב”ס). בסוף ההרצאה כולם אומרים, שאני מהווה השראה גדולה. בעיני אני רק מקרה אחד ובודד בסטטיסטיקה הנוראית שאנו חיים בה היום! אני מאוד מבקשת לשתף אתכם בספור האישי שלי. להזמנת הרצאות – יש לפנות לנייד – 050-3505360. תודה.

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים פופולארים

מוצרים אחרונים

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

פוסטים קשורים

המסע אל האושר

זהו חיפוש תמידי של כולם חיפוש חובק יבשות ותקופות, חיפוש של גברים ונשים ללא הבדל צבע דת או יבשת, כולם מחפשים את האושר את השמחה והשלמות, מהו אושר? האם אושר הוא רגעי, תוצר של תוצאה מסויימת, האם אושר קצוב לו לאדם, או לחלופין האושר תלוי במה שבן הזוג או בת הזוג מעניקים, או ההורים או הילדים, האם האושר הוא תוצאה של הצלחות כאלה או אחרות, בשלב זה עולות הרבה שאלות, והתשובה לא תמיד ברורה

הזמנה לתקשור אישי

מי בזבז לאורך השנים כסף רב ותלה תקוות שווא על כל מיני “נבואות” והבטחות כמו:  הבן שלך יתחתן בשנה הקרובה, או הבת שלך תכנס להיריון תוך 3 חודשים, או המחלה תעלם אם רק תתלבשי צנוע, או אם תבלעי את התרופה הזאת (שהתבררה כסוכריות מנטה) ועוד עוד…. מפחי נפש כאלה…?

שיטת השב”כ של ארז חסון

ארז חסון מגיע עם שם מבטיח, וסיפור גדול לספר.
חסון הוא איש שב”כ לשעבר, עם ג’יפ שטח גדול (וכי מה אפשר לצפות משב”כניק)?
המסלול שלנו הוא שונה לגמרי. אכן הצבא היה שם והיו שמירות ותורנויות אבל את העולם שלו,
אני לא מכירה ויש בו מסתורין והילה גדולה, ארץ לא נודעת עבורי.

עקבו אחרינו

ssl

מנוע עסקים באונליין – פורטל עסקים באונליין – אינדקס עסקים באונליין – אינדקס עסקים בזום – אינדקס עסקים – פורטל עסקים

© 2021 כל הזכויות שמורות ל- Zpi.co.il | האתר נבנה ע”י אורן גבעוני

המוצר/ תוכן פוגעני?

אם ברצונכם לדווח להנהלת האתר על בעל עסק/ מוצר או תוכן זה אנא מלאו את הטופס הבא: