זוג בודק חשבונות

ניהול תקציב משפחתי

ניהול תקציב משפחתי חיוני מאוד כדי למנוע שיבוש במהלך החיים השוטפים. חשיבות התקציב הוא באיזון החייב להישמר בין הכנסות להוצאות. חשיבות נוספת היא בהותרת סכומים לחיסכון לטובת אירועים מיוחדים שאמורים להתקיים, וחלילה, למשברים כאלו ואחרים. חשיבות אחרת היא בדאגה לחיסכון לעתיד לתקופת הזקנה. כדאי מאוד להיעזר במומחי חברת Solid - פיננסים ומשכנתאות בעלת הניסיון.
ניהול תקציב משפחתי – על מה שמים דגש?

לכל משפחה יש סכומי כסף הנכנסים משכר עבודה, מרווחים משוק ההון, מהשכרת נכסים, ועוד. לצידם יש הוצאות שהגבוהות בהן הן עבור כלכלה ומחייה, צריכה, מיסים, חינוך וכדומה. וליד כל אלו יש הוצאות עבור בילוי ופנאי ופעילויות אחרות לרווחת כל בני המשפחה. כאשר יש מחסור בכסף אזי מצטמצמים ומוותרים על מוצרים ופעילויות שאינן חשובות. הבעיה היא בגריעת הפעילויות כי קשה לוותר על כאלו שמורגלים אליהן. לחילופין, גם כאשר ההכנסות נחשבות לגבוהות אזי יש לשים גבול להוצאות. גם כאן יש קושי פסיכולוגי לעשות זאת. משום כך יועץ חיצוני יכול לעזור. הוא מסתכל על המצב מבחוץ ואינו מעורב רגשית. הוא ישים דגש על הדברים הבסיסיים הנחוצים בהתאמה למצב המשפחה ואורח חייה ויציע תכנית מושכלת וברת ביצוע.

איך נבנית תכנית?

יועץ המקבל לידו תיק רוצה, ראשית, לקבל את כל הנתונים הרלוונטיים. הוא ילמד על המשפחה, הרכבה, צרכיה, תחומי התעניינות של כל פרט, טעמם האישי ועוד. במקביל ירצה לקבל מידע כלכלי אודות ההכנסות וההוצאות. בכלל זה ירצה לראות דפי עו”ש, תלושי שכר ומקורות הכנסה, מה התכניות לעתיד מבחינת הוצאות מיוחדות כמו טיולים, אירועי חתונה משפחתיים ואחרים ועוד. לאחר קבלת תמונת המצב הוא יגבש ויציג תכנית ריאלית שיהיה ניתן לעמוד בה. כלומר, לא יהיו ויתורים גדולים מדי אלא בכמות ובתחומים אפשריים. המטרה היא לעודד את המשפחה לעמוד במסגרת התכנית על מנת שתצליח. הדבר נכון בעת התנהלות שוטפת, ובמיוחד כאשר עולה הצורך בהבראה כלכלית אשר תחזיר את המשפחה לדרך התנהלות כלכלית נכונה. הצלחה ביישום תלויה בהיענות מצידה ויועץ מקצועי יכול לסייע רבות באמצעות שיחות שנועדו להתגבר על הצד הרגשי המורכב.

ליווי מקצועי

ליווי יכול להימשך במספר פגישות בודדות, ובמקרים מורכבים, להתארך מעבר לכך. יועצים מחברת Solid – פיננסים ומשכנתאות מכירים את הנושא לעומק מעשרות מקרים אשר במסגרתם נתנו שירות וליווי לאוכלוסיות ממגזרים שונים. להצלחת תכנית כזאת יש משמעות קריטית ומרחיקת לכת בכל מה שנוגע להווה ולעתיד של המשפחה, כמו גם למערכת היחסים הפנימית.

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים פופולארים

מוצרים אחרונים

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

פוסטים קשורים

יוגה צחוק זאת לא קומדיה

יונית פינשטיין JOY – לבחור בשמחה מספרת לנו על דרך חיים שהגה רופא, שהצליחה להיות תרופה טבעית, ריפוי עצמי, עבורה

מהם יחסי ציבור בדיגיטל?

הפוקוס ביחסי ציבור בדיגיטל יהיה, בשיתוף תוכן של הלקוחות שלנו, או תוכן שלנו באתרים שהם אתרי תוכן רלוונטים.

המסע אל האושר

זהו חיפוש תמידי של כולם חיפוש חובק יבשות ותקופות, חיפוש של גברים ונשים ללא הבדל צבע דת או יבשת, כולם מחפשים את האושר את השמחה והשלמות, מהו אושר? האם אושר הוא רגעי, תוצר של תוצאה מסויימת, האם אושר קצוב לו לאדם, או לחלופין האושר תלוי במה שבן הזוג או בת הזוג מעניקים, או ההורים או הילדים, האם האושר הוא תוצאה של הצלחות כאלה או אחרות, בשלב זה עולות הרבה שאלות, והתשובה לא תמיד ברורה

הזמנה לתקשור אישי

מי בזבז לאורך השנים כסף רב ותלה תקוות שווא על כל מיני “נבואות” והבטחות כמו:  הבן שלך יתחתן בשנה הקרובה, או הבת שלך תכנס להיריון תוך 3 חודשים, או המחלה תעלם אם רק תתלבשי צנוע, או אם תבלעי את התרופה הזאת (שהתבררה כסוכריות מנטה) ועוד עוד…. מפחי נפש כאלה…?

עקבו אחרינו

ssl

מנוע עסקים באונליין – פורטל עסקים באונליין – אינדקס עסקים באונליין – אינדקס עסקים בזום – אינדקס עסקים – פורטל עסקים

© 2021 כל הזכויות שמורות ל- Zpi.co.il | האתר נבנה ע”י אורן גבעוני

המוצר/ תוכן פוגעני?

אם ברצונכם לדווח להנהלת האתר על בעל עסק/ מוצר או תוכן זה אנא מלאו את הטופס הבא: