סוליד

תנאים לקבלת משכנתא

כל רוכש דירה שברשותו הון ראשוני והתחלתי בלבד מתחיל תהליך חשוב בחייו ולוקח על עצמו התחייבות רבה. הסיבה לכך היא כי מחירי נכסי הנדל"ן בישראל גבוהים מאוד ורמת ההשתכרות הסטנדארטית איננה מספיקה להוצאות אלו. לכן, הוא נזקק למשכנתא ולהלוואות משלימות הניתנות על ידי בנקים ומוסדות פיננסיים חוץ בנקאיים ואחרים.

סולידתנאים לקבלת משכנתא – חשוב לדעת אותם

כל רוכש דירה שברשותו הון ראשוני והתחלתי בלבד מתחיל תהליך חשוב בחייו ולוקח על עצמו התחייבות רבה. הסיבה לכך היא כי מחירי נכסי הנדל”ן בישראל גבוהים מאוד ורמת ההשתכרות הסטנדארטית איננה מספיקה להוצאות אלו. לכן, הוא נזקק למשכנתא ולהלוואות משלימות הניתנות על ידי בנקים ומוסדות פיננסיים חוץ בנקאיים ואחרים. משרד האוצר קבע מספר קריטריונים לקבלת משכנתא. עבור רכישת דירה ראשונה ניתן לקבל סך של 75% מערך הכולל של הנכס, עבור משפרי דיור – 70% מערך הכולל שלו ועבור דירה שנייה או יותר 50%  בלבד מערך הנכס. בנוסף להוראות החוק הללו יש תנאים הנקבעים על ידי המוסדות נותני המשכנתאות:

  • הערכת שמאי מעודכנת – בלעדיה לא ניתן יהיה לקדם כל תהליך. הסכום המדויק נדרש מאחר והבנק מורשה לתת סכום כספי הנקבע ביחס לערך הנכס וכי הוא משמש כעירבון להלוואה. השמאי אמור להיות בעל רישיון ולכל מוסד יש מספר שמאים מוצעים. לחילופין, כל אחד יכול להביא שמאי מטעמו.
  • אספקת מסמכים – לצורך קבלת מידע על מצבו הכלכלי של הלווה ועל יכולתו לפרוע את חובותיו. הבקשה היא למסמכי בנקים ובהם דפי עו”ש, תלושי שכר המצביעים על כושר ההשתכרות ועוד. אלו נועדו לשפוך אור על מצבו בעת קבלת ההלוואה ועל יכולתו לעמוד בתנאי ההחזר.
  • רכישת ביטוח חיים מתאימה – ניתן לרכשה מחברה או סוכנות הפועלת עם הבנק או מכל אחת אחרת.
  • חוזה – חתימה על חוזה שלאחריה יוזרם הכסף ללווה.

תכנון וייעוץ

הלווה חייב לתכנן היטב את כל נושא קבלת הכסף והחזרתו. אם מצבו הכלכלי איתן הוא יכול לקחת משכנתא לתקופה קצרה ולהחזיר כספים בסדרי גודל גבוהים. לא רק שהוא יוכל להחזיר את ההלוואה במהירות, הוא ישלם ריביות נמוכות יותר מאשר מסלולי הלוואות ארוכי טווח. יועץ משכנתאות מטעם Solid – פיננסים ומשכנתאות יבדוק כל תיק כזה, יחפש וימצא לכל לקוח את המשכנתא עם התנאים הנוחים והטובים ביותר מכל הבחינות.

סוליד פיננסים ומשכנתאות

פורטל העסקים באונליין ZPI.CO.IL

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים פופולארים

מוצרים אחרונים

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

פוסטים קשורים

המסע אל האושר

זהו חיפוש תמידי של כולם חיפוש חובק יבשות ותקופות, חיפוש של גברים ונשים ללא הבדל צבע דת או יבשת, כולם מחפשים את האושר את השמחה והשלמות, מהו אושר? האם אושר הוא רגעי, תוצר של תוצאה מסויימת, האם אושר קצוב לו לאדם, או לחלופין האושר תלוי במה שבן הזוג או בת הזוג מעניקים, או ההורים או הילדים, האם האושר הוא תוצאה של הצלחות כאלה או אחרות, בשלב זה עולות הרבה שאלות, והתשובה לא תמיד ברורה

הזמנה לתקשור אישי

מי בזבז לאורך השנים כסף רב ותלה תקוות שווא על כל מיני “נבואות” והבטחות כמו:  הבן שלך יתחתן בשנה הקרובה, או הבת שלך תכנס להיריון תוך 3 חודשים, או המחלה תעלם אם רק תתלבשי צנוע, או אם תבלעי את התרופה הזאת (שהתבררה כסוכריות מנטה) ועוד עוד…. מפחי נפש כאלה…?

שיטת השב”כ של ארז חסון

ארז חסון מגיע עם שם מבטיח, וסיפור גדול לספר.
חסון הוא איש שב”כ לשעבר, עם ג’יפ שטח גדול (וכי מה אפשר לצפות משב”כניק)?
המסלול שלנו הוא שונה לגמרי. אכן הצבא היה שם והיו שמירות ותורנויות אבל את העולם שלו,
אני לא מכירה ויש בו מסתורין והילה גדולה, ארץ לא נודעת עבורי.

עקבו אחרינו

ssl

מנוע עסקים באונליין – פורטל עסקים באונליין – אינדקס עסקים באונליין – אינדקס עסקים בזום – אינדקס עסקים – פורטל עסקים

© 2021 כל הזכויות שמורות ל- Zpi.co.il | האתר נבנה ע”י אורן גבעוני

המוצר/ תוכן פוגעני?

אם ברצונכם לדווח להנהלת האתר על בעל עסק/ מוצר או תוכן זה אנא מלאו את הטופס הבא: