נגה חפץ שכטר

הזמנה לתקשור אישי

מי בזבז לאורך השנים כסף רב ותלה תקוות שווא על כל מיני "נבואות" והבטחות כמו:  הבן שלך יתחתן בשנה הקרובה, או הבת שלך תכנס להיריון תוך 3 חודשים, או המחלה תעלם אם רק תתלבשי צנוע, או אם תבלעי את התרופה הזאת (שהתבררה כסוכריות מנטה) ועוד עוד.... מפחי נפש כאלה...?

שלום לכולם.

אני נגה חפץ שכטר.

נעים להכיר.

אצל מי מכם המילה תקשור, גורמת לנוע בכיסא באי נוחות, או רצון להתרחק ?

אצל מי מכם המילה מתקשר או מתקשרת, גורמת להם לתחושה שזה שטויות ושרלטנות ואין בכלל דבר כזה ?

אצל מי המילה תקשור מזכירה לכם כתבות בטלוויזיה על נוכלים שהונו את מטופליהם ?

מי מכם אולי חווה בחייו מפגש של תקשור והתאכזב מאוד ?

מי בזבז לאורך השנים כסף רב ותלה תקוות שווא על כל מיני “נבואות” והבטחות כמו:  הבן שלך יתחתן בשנה הקרובה, או הבת שלך תכנס להיריון תוך 3 חודשים, או המחלה תעלם אם רק תתלבשי צנוע, או אם תבלעי את התרופה הזאת (שהתבררה כסוכריות מנטה) ועוד עוד…. מפחי נפש כאלה…?

מי עדיין הולך באופן קבוע, כל כמה חודשים, או אולי לעתים קרובות יותר, לכל מיני יידעונים כאלה ואחרים כמו קוראות בקפה, פותחות בקלפים ומבקשים לדעת מה יהיה גורלם או גורל יקיריהם בתחומים שונים ?

אני בטוחה שחלקכם מהנהנים עכשיו בראשם על חלק מהמשפטים שאמרתי ….

אז קודם כל, זה בסדר גמור. כולנו חווינו חוויות שונות בחיים. כולנו מנסים כל מיני דברים בחיים, מתנסים, טועים ומגלים בדיעבד שרימו אותנו, ניצלו את תמימותנו, ועשו עלינו קופה ללא נקיפות מצפון.

עם זאת, כמו בכל מקצוע או עיסוק בחיים, ישנם מצד אחד אנשים רבים שהם מקצועיים, אחראיים, מסורים וישרים, ולעומתם ישנם רבים אחרים שהם שרלטנים, גנבים, נוכלים וגונבי דעת.

בהחלט צריך לבחור במסורה את המטפלים או היועצים השונים כמו בכל תחום. אם עושים סקר שוק לפני שקונים מקרר או טלוויזיה, וודאי שיש לעשות זאת כשמדובר במי שמטפל בתודעה הגבוהה שלכם.

ברוב המקרים אנחנו פונים לעזרה רגשית או ייעוץ רוחני, כאשר קשה לנו, עצוב לנו, אנחנו לא יודעים מה לעשות כדי לשנות את הדברים, אנחנו בפרשת דרכים, מרגישים אולי אבודים וחסרי אונים, ומחפשים איזו יד מושטת שתעזור לנו לצאת מהמצב. כשמדובר במקרים שקשורים לבריאות, אנחנו פונים לייעוץ רגשי או רוחני, רק לאחר שרפואה הקונבנציונלית הרימה ידיים או אכזבה מאוד. גם לי זה קרה בעבר. משפט ששינה את חיי, כשאורתופד מאוד נחשב, מנהל מחלקה, אמר לי בתקופה שסבלתי מאוד מכאבי גב, הוא אמר לי כך: “אין לך כלום, תתרגלי לחיות עם הכאב” . משפט מזעזע. באותו רגע, כעסתי ונעלבתי, אבל אחרי שגמרתי לכעוס ולהיעלב, הבנתי שהכאב הפיזי בא ככל הנראה ממקור רגשי וכשטיפלתי בו באופן הנכון, הוא פשוט פינה את דרכו ונפרדתי ממנו.

אנשים נואשים, כשהם רוצים לקבל שביב של תקווה, הם פונים למגידי עתידות שאומרים להם בד”כ את מה שהם רוצים לשמוע.

זה נכון שניתן ל”חזות עתיד” (מיד אסביר למה שמתי גרשיים על לחזות עתיד), אך אין מדובר במדע מדויק וזה עלול להיות מסוכן. אנחנו אנשים שונים, חלקנו חזקים וחלקנו חלשים בתקופות מסוימות ואז אנחנו הופכים לתלותיים ומפסיקים להאמין בעצמנו. לכן כל אחד ייקח את החיזוי למקום אחר. אפשר לצפות בפוטנציאל עתידי בלבד, זה כן, אך לא בהכרח בתוצאות סופיות ובעוצמות המדויקות.  אני זוכרת שכשלמדתי אסטרולוגיה והעמקתי מאוד בתחום, ההסבר על חיזוי עתיד לפי הכוכבים היה כזה. אני לא יכולה למנוע את העובדה שמחר ירד גשם, אך מכיוון שאני יודעת שזה מה שיקרה, אני אבחר אם לצאת מהבית, ואם אבחר לצאת, לצאת אז אקח איתי מטריה כדי שלא להירטב. כלומר ידיעת העתיד מאפשרת לנו את זכות הבחירה איך להתמודד עם הדבר ממקום של שליטה וכוח ולא ממקום של חולשה.

לעומת זאת בתקשור, על כל פנים זה שאני עושה בייעוציים האישיים, הדברים עובדים אחרת לגמרי.

ראשית אני עושה תיאום ציפיות בשיחה מקדימה, כדי שאנשים ידעו לקראת מה הם באים ולא יצפו למשהו אחר ויתאכזבו.

בתקשור שאני עושה, אין חזיית עתיד. העתיד בידיים שלנו. כמו בסרט דלתות מסתובבות, למי מכם שראה (מומלץ). תפעלו כך העתיד יהיה כך, תפעלו אחרת העתיד יהיה שונה לחלוטין. אנחנו הבימאים, התסריטאים והשחקנים הראשיים של חיינו.  כשנותנים תחזית עתידית, חוסמים את האדם מלבדוק אופציות אחרות ולכן אינני עושה זאת. לי כמתקשרת עשרות שנים, אין את זכות הבחירה ליטול אותה מהאחר.

מה שעוד אין בתקשורים שאני עושה, אין העלאת נשמות של מתים. זה לא סיאנס. זה אסור בתכלית האיסור. אין מטרידים נשמות של נפטרים. צריך לכבד את בחירתן לעזוב. נשמות בוחרות לבוא אל העולם ובוחרות להיפרד ממנו (עד הפעם הבאה) אפשר לשאול עליהם, למה נפטרו בדרך שנפטרו, לדעת מה מצבם היום, (אולי, לא תמיד) אך לא תהיה פניה ישירה אליהם. אם הם (הנפטרים) יופיעו וירצו להעביר מסר, אז המסר יעבור בעדינות ובזהירות רבה.

המפגש הוא מפגש אינטימי מאוד, מפגש של האדם עם עצמו, עם האני הגבוה שלו ועם רצון נשמתו. נשמתנו שולחת לנו איתותים על בסיס יומיומי ואנחנו  לעיתים מתקשים להבין אותם.  יש לפונה אפשרות לשאול שאלות רבות בכל תחומי החיים על עצמו ו/או על אנשים אחרים בחייו. ככל שהשאלה תהיה יותר מדויקת כך תהיה גם התשובה.

נושאים כמו: מערכות יחסים מורכבות, מאתגרות, תלותיות, בין בני או בנות זוג, בין הורים לילדים, בין אחים ואחיות, נושאי בריאות וחולי, פרשות דרכים אישיות, או מקצועיות, מציאת הייעוד, הרצון בשינוי תעסוקתי, ניתוח אירוע שקרה בחיים, פירוש חלום לא ברור ועוד נושאים רבים שמעסיקים אותנו בחיים…

לעתים, ובעיקר כשהשאלות קשורות למערכות יחסים, התקשור מגיע לזמנים עתיקים יותר, למעברי חיים קודמים משותפים של הפונה עם האדם עליו הוא שואל. מה שנקרא שחזור גלגולים. שם ניתן להבין מה מטרת המפגש החוזר בחיים אלה. איזו נוסחה נחקקה בזיכרון הנשמתי של האנשים זה מול זה, שהיא הסיבה למפגש החוזר בחיים הנוכחיים ומה כל אחד בא ללמוד וללמד האחד את השני.

חשוב לדעת שבזמן התקשור, נעשית סריקה מתמדת של ‘גד’ (הישות שאתו אני מתקשרת)  כדי לבחון את יכולת הקליטה והספיגה של הפונה בהתאם למצבו/ה הרגשי והנפשי שקיים באותו רגע. המינון של העברת הידע יהיה זהיר מאוד ומדויק. המטרה להעלות את האדם בעוד מדרגה אחת לפחות מהמצב הנתון אתו הגיע למפגש. המטרה היא לא לשפוך ידע ללא גבולות. דבר זה עלול לגרום לאדם שאינו בשל לשמוע, פשוט לקרוס והתרסק. זה מנוגד לחלוטין לכל אמות המוסר הרוחניות. הכוח צריך לחזור לפונה ולא להישאר אצלי. הוא/היא הם אלה שצריכים לחזור לחייהם ולבעיותיהם, אך עם ארגז כלים טוב ומדויק כדי להתמודד עם הדברים ולצאת מנצחים.

לעתים קרובות קורה שבזמן התקשור אני שומעת מ’גד’ שאת המידע הזה אסור לנו להעביר וחשוב מאוד לשמור על האדם שפנה. הוא או היא אינם בשלים לשמוע את זה.

קרה לי פעם שבתחילת המפגש הבנתי שאין לי/לנו את היכולת לעזור לאדם שפנה. התנצלתי כמובן וסיימתי את המפגש כעבור דקות ספורות. כמובן שלא גביתי שקל על המפגש ושחררתי את האדם אל חייו. אני רוצה להרוויח רק כשהצד השני יצא מורווח.

קרה לי פעמים רבות שנשים פנו אלי וסירבתי לקבל אותן על אף הפצרותיהן והצעותיהן לשלם לי מחיר כפול. הם רצו שאחזיר להם אהבות, שאשפיע מרחוק על אהובי ליבן שעזבו אותן שיחזרו אליהן, ועוד מיני דברים כאלה בהם אינני נוגעת לעולם.

התקשור עוזר לאנשים מעבר להבנת התהליכים של החיים, לבחור מחדש לקחת אחריות על החיים ולא לתפקד כקורבנות לנסיבות החיים. נסיבות החיים הם המבחנים שהנשמה מציבה לפנינו כדי לאתגר אותנו ולכוון אותנו לבחירה הנכונה לנו בזמן מסוים.

בסיום המפגשים אנשים יוצאים בתחושה של התרוממות רוח, הם מקבלים צידה לדרך ו”שיעורי בית”. הם מקבלים כוחות לחזור אל חייהם ולהתמודד עם האתגרים הקיימים. האתגרים לא נעלמים לאחר התקשור, רק שיש לאדם כלים חדשים להתמודדות.

אנשים אמרו לי משפטים כמו: “עזרת לי להיפרד ולהתפייס עם אבא שלי שנפטר לפני 30 שנה”, או “אני בטיפול פסיכולוגי כבר 6 שנים ומה שיצא פה בשעתיים לא יצא בכל שנות הטיפול.”

הסיבה לכך היא שהתקשור נוגע בשורש הבעיה. כשבתקופה מסוימת ישנם בעיות בתחומים שונים, השורש הוא אותו שורש. כשפותחים את החסימה פתאום הכול מתבהר. מאותו שורש הבעיה, ניתן הייעוץ ומשם גם הדרך לפתרונה.

אם-כן, אני נגה חפץ שכטר ואני מיילדת רוחנית.

במקצועי הראשון אני אחות מיילדת, כן, כן, ממש מיילדת בחדר לידה, שם עבדתי קרוב לארבעה עשורים. זהו המקצוע הכי מדהים שקיים בעולם. בנוסף אני מדריכת הכנה ללידה עשרות שנים. מחדר לידה הפיזי פרשתי לפני כחמש שנים. את ההדרכות אני ממשיכה לעשות גם היום באהבה גדולה.

בעיסוקי השני אני מתקשרת שנים רבות, מעל 27 שנים את הישות ‘גד’. ‘גד’ ואני פותחים ראיה רוחנית לכל מי שמבקש וביחד אנחנו עוזרים לאנשים לצעוד זקופים בנתיב החיים הפתלתל.

כתבתי עד כה שלושה ספרים:

ספרי הראשון נקרא רואה את הנולד – שמדבר על מסע הנשמות ובחירותיהן המרתקות.

ספרי השני נקרא אלוהים יודע למה – שמדבר על האיתותים הרבים שכולנו מקבלים בחיים והדרך לפרשנותם.

ספרי השלישי נקרא איך באים הורים לעולם – שמדבר על הכנה ללידה בהיבט המיילדותי, הרגשי, המנטלי והרוחני.

ספרי הרביעי נמצא במהלך כתיבתו….

פרקי הספרים היו להרצאות אותם אני מרצה בארגונים, חברות, חוגי בית או בכל מקום אחר שאני מוזמנת אליו.

לתיאום מפגש תקשור ניתן להשיג אותי בטלפון:
 050-5721041

(צלמת: מוניקה פיץ)

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים פופולארים

מוצרים אחרונים

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.

פוסטים קשורים

יוגה צחוק זאת לא קומדיה

יונית פינשטיין JOY – לבחור בשמחה מספרת לנו על דרך חיים שהגה רופא, שהצליחה להיות תרופה טבעית, ריפוי עצמי, עבורה

מהם יחסי ציבור בדיגיטל?

הפוקוס ביחסי ציבור בדיגיטל יהיה, בשיתוף תוכן של הלקוחות שלנו, או תוכן שלנו באתרים שהם אתרי תוכן רלוונטים.

המסע אל האושר

זהו חיפוש תמידי של כולם חיפוש חובק יבשות ותקופות, חיפוש של גברים ונשים ללא הבדל צבע דת או יבשת, כולם מחפשים את האושר את השמחה והשלמות, מהו אושר? האם אושר הוא רגעי, תוצר של תוצאה מסויימת, האם אושר קצוב לו לאדם, או לחלופין האושר תלוי במה שבן הזוג או בת הזוג מעניקים, או ההורים או הילדים, האם האושר הוא תוצאה של הצלחות כאלה או אחרות, בשלב זה עולות הרבה שאלות, והתשובה לא תמיד ברורה

הזמנה לתקשור אישי

מי בזבז לאורך השנים כסף רב ותלה תקוות שווא על כל מיני “נבואות” והבטחות כמו:  הבן שלך יתחתן בשנה הקרובה, או הבת שלך תכנס להיריון תוך 3 חודשים, או המחלה תעלם אם רק תתלבשי צנוע, או אם תבלעי את התרופה הזאת (שהתבררה כסוכריות מנטה) ועוד עוד…. מפחי נפש כאלה…?

עקבו אחרינו

ssl

מנוע עסקים באונליין – פורטל עסקים באונליין – אינדקס עסקים באונליין – אינדקס עסקים בזום – אינדקס עסקים – פורטל עסקים

© 2021 כל הזכויות שמורות ל- Zpi.co.il | האתר נבנה ע”י אורן גבעוני

המוצר/ תוכן פוגעני?

אם ברצונכם לדווח להנהלת האתר על בעל עסק/ מוצר או תוכן זה אנא מלאו את הטופס הבא: